ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU I ELEKTRONARZĘDZI - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANY ZA KRADZIEŻ SAMOCHODU I ELEKTRONARZĘDZI

Data publikacji 16.09.2020

Policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież samochodu, elektronarzędzi i oszustwo. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty. 19-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Białostoccy policjanci przy współpracy mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież samochodu, elektronarzędzi i oszustwo. Policjanci zatrzymali mężczyznę po intensywnej pracy śledczych. 19-letni mieszkaniec powiatu monieckiego wpadł w ręce policjantów w poniedziałkowe popołudnie, tuż po tym jak przypadkowa osoba zauważyła na polu pozostawionego volkswagena. Mundurowi ustalili, że samochód pochodzi z kradzieży, do której doszło dwa dni wcześniej na jednym z osiedli w Białymstoku. Śledczy ustalili również, że 19-latek odpowiedzialny jest też za kradzież elektronarzędzi. Mężczyzna kradł te przedmioty w lipcu i sierpniu na osiedlu Bacieczki i na terenie gminy Dobrzyniewo. Wówczas z niezamkniętych samochodów ukradł między innymi elektronarzędzia i instrumenty geodezyjne.
Śledczy ustalili także, że 19-latek odpowiedzialny jest za oszustwo, którego dopuścił się w połowie wakacji. Kupując auto nie wywiązał się z warunków umowy i nie zapłacił całej kwoty na jaką opiewała transakcja. Straty oszacowane przez pokrzywdzonych we wszystkich przestępstwach to blisko 20 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty: kradzieży samochodu, kradzieży elektronarzędzi i oszustwa. 19-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.
 

  • POLICJANT KRYMINALNY WRAZ Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ
  • POLICJANT KRYMINALNY WRAZ Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ
  • POLICJANT KRYMINALNY WRAZ Z ZATRZYMANYM MĘŻCZYZNĄ

Opis filmu: Film rozpoczyna się zdjęciem zatrzymanego mężczyzny w niebieskiej bluzie wraz z kryminalnym policjantem w szarej bluzie i odblaskowej opasce z napisem " policja". Następnie wyskakuje biały napis na czarnym tle : " BIAŁOSTOCCY POLICJANCI ZATRZYMALI ZŁODZIEJHA SAMOCHODU I ELEKTRONARZEDZI". kolejne UJĘCIE TO zakładanie kajdanek zespolonych na ręce i nogi u osoby zatrzymanej. Nastepnie policjanci wyprowadzają zatrzymanego z pomieszczenia dla osób zatrzymanych i prowadza go schodami w dół do samochodu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.52 MB)