KMP Białystok

Polecamy

pomoc a nie przemoc
"Bezpieczne ferie 2019" - podróżowanie i kontrola autobusów
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń bezpieczeństwa
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu
Poradnik korzystania z Krajowej Mapy dla osób głuchoniemych
Regionalny System Ostrzegania
Kochasz powiedz stop
Stop agresji drogowej
Ludzie to nie towar
stop sex turystyce
POLICJA PAŃSTWOWA WOJEWÓDZTWA BIAŁOSTOCKIEGO 1919-1939
KONKURS DLA PRZEDSZKOLI NA ODBLASK
rekrutacja

Ruch drogowy

 1. BEZPIECZNIE CHCE SIĘ ŻYĆ

  Funkcjonariusze białostockiej drogówki wzięli udział w seminarium pod nazwą „Bezpiecznie - chce się żyć!” zorganizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Podczas spotkania policjanci przedstawili analizę stanu bezpieczeństwa na podlaskich drogach oraz najczęstsze przyczyny wypadków drogowych

 2. ŚWIEĆ PRZYKŁADEM

  Funkcjonariusze Wydziały Ruchu Drogowego włączyli się w ogólnopolską akcję „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”. Poprzez takie działania policjanci promują bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 3. TWOJE ŚWIATŁA TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku włączyli się w kampanię pod nazwą „Twoje światła–Twoje bezpieczeństwo”. Celem działań jest zwrócenie uwagi kierujących na stan i jakość oświetlenia w pojazdach, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 4. TURNIEJE I KONKURSY „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”

  Białostoccy policjanci uczestniczyli w organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w powiecie białostockim. Celem przedsięwzięcia jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

 5. GIMBUS

  W ramach działań "Gimbus" policjanci sprawdzali między innymi autobusy przewożące dzieci i młodzież do miejsc nauki. Podczas takich kontroli zwracano szczególną uwagę na podstawowe elementy mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

 6. NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO

  Białostoccy policjanci kontynuują działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. Głównym celem tego typu policyjnych akcji jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.