POLICJANCI Z WIELKANOCNYMI UPOMINKAMI DZIECIOM - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

POLICJANCI Z WIELKANOCNYMI UPOMINKAMI DZIECIOM

Data publikacji 02.04.2021

Dzielnicowi z białostockiej "czwórki" zorganizowali wielkanocne upominki podopiecznym z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Radość" i "Nadzieja". Podarunki w postaci zabawek i słodyczy wywołały wielką radość u dzieci. 7-letni Alanek powiedział, że w przyszłości też chce zostać policjantem i pomagać innym.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji IV w Białymstoku sierżant sztabowy Robert Markowski i sierżant Krzysztof Jasieńczuk, zorganizowali wielkanocne upominkidzieciom. Prezenty trafiły do podopiecznych Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Radość" i "Nadzieja". Podarunki w postaci zabawek, słodyczy, kosmetyków oraz produktów higienicznych wywołały wielką radość u najmłoszych i pracowników tej placówki. 7-letni Alanek powiedział, że w przyszłości też chce zostać policjantem i pomagać innym. Mundurowi złożyli też wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 

  • na masce radiowozu ułożone 3 maskotki oraz kwiaty, które zostały zrobione przez wychowanków domu dziecka. Obok biała kartka z podziękowaniami:
PODZIĘKOWANIE. Placówki Opiekuńczo -Wychowawcze :Radość" i "Nadzieja" w Białymstoku serdecznie dziękują Dzielnicowym Komendy Miejskiej Policji Komisariat Policji IV w Białymstoku - sierżantowi sztabowemu Robertowi Markowskiemu i sierżantowi Krzysztofowi Jasieńczukowi za przekazania prezentów naszym wychowankom. Białystok, 1.04.2021 r.
  • dzielnicowi, którzy stoją przed radiowozem. Jeden z nich trzyma pudełko z czekoladkami, drugi torebkę z prezentami
  • dzielnicowy wyjmuje z bagażnika radiowozu pudełko z czekoladkami
  • dzielnicowi, którzy stoją przy radiowozie. Jeden z nich trzyma pudełko z czekoladkami, drugi torebkę z prezentami
  • dwóch dzielnicowych, którzy niosą prezenty dzieciom
  • wszystkie upominki od policjantów ułożone na dywanie