POLICJANCI ZATRZYMALI KOLEJNE OSOBY POSZUKIWANE - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

POLICJANCI ZATRZYMALI KOLEJNE OSOBY POSZUKIWANE

Data publikacji 14.01.2021

Tylko wczoraj, białostoccy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 22-latek poszukiwany listem gończym oraz 7 zarządzeniami za oszustwa i kradzieże. Mężczyzna spędzi w areszcie 1,5 roku.

Wczoraj, białostoccy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 49-latek, który został zatrzymany na ulicy Zwierzynieckiej. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli kierowcę chryslera. Podczas sprawdzania w policyjnej bazie danych okazało się, że 49-latek jest poszukiwany przez sąd za prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Mężczyzna po opłaceniu grzywny, uwolnił się od kary pozbawienia wolności. Z kolei 54 i 37-latek byli poszukiwani do odbycia kary 4 dni pozbawienia wolności za wykroczenia. Mężczyźni również opłacili grzywnę i uwolnili się od kary.

Wczoraj o 18, "poszukiwacze" z Wydziału Kryminalnego białostockiej komendy, weszli do jednego z mieszkań na osiedlu Skorupy. Mundurowi ustalili, że pod tym adresem znajduje się osoba poszukiwana. Jakie było zdziwienie 22-latka, gdy otworzył drzwi i zobaczył policjantów. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym oraz 7 zarządzeniami prokuratorskimi za oszustwa i kradzieże. Teraz 1,5 roku spędzi w areszcie.

Ostatnie dwie osoby były poszukiwane do ustalenia miejsca pobytu.