6 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

6 POSZUKIWANYCH W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 13.01.2021

Białostoccy policjanci tylko wczoraj zatrzymali 6 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 27-latek poszukiwany listem gończym za rozbój.

Tylko wczoraj, białostoccy policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 29-latek, który został zatrzymany po 11, przez policjantów z białostockiej "drogówki". Mundurowi po usłyszeniu komunikatu dyżurnego o BMW, którego kierowca miał być poszukiwany natychmiast ruszyli w jego kierunku. Opisywany samochód zauważyli w rejonie ulicy Sosabowskiego. Natychmiast podjęli próbę zatrzymania kierowcy, który nie reagował na polecenia policjantów i kontynuował jazdę. Policjanci po kilkuset metrach pościgu, uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę zajeżdżając mu drogę. Jak się okazało, 23-latek był poszukiwany przez Komisariat Policji w Łapach za groźby karalne. Ponadto, mężczyzna odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. 

Kolejna osoba poszukiwana wpadła w ręce dzielnicowych z Komisariatu Policji IV w Białymstoku. 38-latek był poszukiwany przez sąd do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. Z kolei tuż po północy, białostoccy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 27-latka. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za rozbój. Został tymczasowo aresztowany. 

2 osoby były poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności od 2 do 20 dni za popełnione wykroczenia, a jedna do ustalenia miejsca pobytu.