POLICJANCI ZATRZYMALI 9 OSÓB POSZUKIWANYCH - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

POLICJANCI ZATRZYMALI 9 OSÓB POSZUKIWANYCH

Data publikacji 10.09.2020

Białostoccy policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych. Jedną z nich rozpoznał policjant będący w czasie wolnym od służby. 47-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Tylko minionej doby, białostoccy policjanci zatrzymali 9 osób poszukiwanych. Pierwsza z nich to 27-latek, który wpadł w ręce dzielnicowych z Posterunku Policji w Supraślu. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 4 dni pozbawienia wolności. Kolejny został zatrzymany w Łapach, tuż przed 10. Kryminalni ustalili, że 29-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary 10 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna po opłaceniu grzywny, uwolnił się od kary. Wczoraj po 20, policjanci z białostockiej "patrolówki" zostali poinformowani o kłótni dwóch mężczyzn, w jednym z mieszkań w centrum miasta. Podczas interwencji, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, jeden z nich okazał się osobą poszukiwaną za zniszczenie mienia. 27-latek najbliższych 5 miesięcy spędzi w areszcie. Pół godziny później, na ulicy Wyszyńskiego, policjanci z białostockiej "patrolówki" ujawnili poszukiwanego przez sąd 42-latka za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna 120 dni spędzi w areszcie. Natomiast 4 osoby były poszukiwane do ustalenia miejsca pobytu.

Wczoraj po 12, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Łapach młodszy aspirant Adam Malecki, w drodze na służbę, idąc przez Plac Niepodległości w Łapach. W pewnym momencie zauważył palącego papierosa mężczyznę, którego rozpoznał, jako osobę poszukiwaną. Funkcjonariusz poinformował oficera dyżurnego jednostki o całej sytuacji, który następnie wysłał na miejsce patrol. 47-latek został zatrzymany i przekazany policjantom. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, mężczyzna okazał się osobą poszukiwaną przez sąd za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. 47-latek spędzi w areszcie 3 miesiące.