Kolejne osoby poszukiwane w rękach policji - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne osoby poszukiwane w rękach policji

Data publikacji 12.09.2019

Policjanci, wczoraj, na terenie powiatu białostockiego, zatrzymali 16 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w tym 3 osoby posukiwane listami gończymi. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych ponownie przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali wczoraj na terenie powiatu białostockiego 16 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani nakazami doprowadzeń do aresztu, często zmieniali miejsca zamieszkania oraz pracę. Ukrywali się u swoich znajomych lub rodziny.

Jeden z mężczyzn wpadł w ręce policjantów na ulicy Jarzębinowej. 50-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez Prokuraturę do odbycia kary aresztu 14 dni pozbawienia wolności za zniszczenie mienia. Z kolei 38-latek zatrzymany na ulicy Kozłowej poszukiwany był listem gończymprzez wymiar sprawidliwości w celu doprowadzenia do zakładu karnego za kradzież z włamaniem. Ostatani poszukiwany również listem gończym to 31-letni mieszkaniec Białegostoku, który wpadl w ręce policji na ulicy Kilińskiego. Mężczyna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Bialymstoku celem doprowadzenia do zakładu karnego za przęstępstwo posiadania narkotyków.

Dodatkowo białostoccy policjanci zatrzymali 11 osób poszukiwanych w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary pozbawienia wolności, w tym trzy z nich po opłaceniu grzywny uwolniły się od kary. Pozostałe 3  osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobyty