LIST GRATULACYJNY ZA UZYSKANIE TYTUŁU DOKTORA - Aktualności - KMP Białystok

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

LIST GRATULACYJNY ZA UZYSKANIE TYTUŁU DOKTORA

Data publikacji 11.09.2019

Komendant Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski wręczył list gratulacyjny Komendanta Głównego Policji generała inspektora Jarosława Szymczyka policjantce sierżant Agacie Kalinowskiej, za uzyskanie tytułu doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki nadanego przez Radę Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Dziś Komendat Miejski Policji w Białymstoku inspektor Maciej Daniel Wesołowski wręczył list gratulacyjny Komendanta Głównego Policji generała inspektora Jarosława Szymczyka skierowany do policjantki sierżant Agaty Kalinowskiej, za uzyskanie tytułu doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki, nadanego przez Radę Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Pan komendant podkreśla w swoim liście, że "wykształceni, kompetentni i profesjonalni funkcjonariusze, to powód do dumy dla całej policyjnej formacji".

Agata Kalinowska swoją rozprawę doktorską obroniła w lipcu tego roku. Wówczas licząca 501 stron rozprawa doktorska pod tytułem PROCEDURA "NIEBIESKIE KARTY" I JEJ SKUTECZNOŚĆ W PRZECIWDZIAŁANIU PRZEMOCY W RODZINIE NA PRZYKŁADZIE BADAŃ FUNKCJONARIUSZY KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W BIAŁYMSTOKU obroniona została przez policjantkę z wyróżnieniem.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!