KMP Białystok

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Uciekał przed Policją, bo był pijany

  26-letni kierowca renault zignorował sygnał policjanta nakazujący zatrzymanie pojazdu i rozpoczął ucieczkę. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera. Jak się okazało był nietrzeźwy – miał ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy, a jego postępowaniem zajmie się teraz sąd.

 2. Ponad 700 kierowców przebadanych w trzeźwym poranku

  Policjanci z białostockiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Tylko dzisiejszego ranka funkcjonariusze skontrolowali blisko 750 kierowców. Niestety po raz kolejny nie wszyscy kierowcy wykazali się odpowiedzialnością. Dwóch z nich wsiadło za kierownicę auta pod wpływem alkoholu.

 3. Działania białostockiej drogówki

  Policjanci z białostockiej drogówki w związku z rozpoczęciem ferii zimowych prowadzili w ostatnich dniach wzmożone kontrole wszystkich uczestników ruchu. Niestety i tym razem nie obyło się bez mandatów oraz kierowców zatrzymanych za jazdę na „podwójnym gazie”.

 4. Potrącenie na przejściu

  Dzisiejszego ranka doszło do potrącenia dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jedna z nich, 91-letnia kobieta zginęła miejscu. Druga, 77-latka, odniosła lekkie obrażenia. 51-letni kierowca suzuki stracił prawo jazdy i został zatrzymany. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 5. "Elki" pod kontrolą

  Wczoraj mundurowi z białostockiej drogówki kontrolowali samochody nauki jazdy. W sumie sprawdzili ponad 20 takich aut. Tym razem nieprawidłowości nie stwierdzono. Wszystkie przeprowadzone kontrole wypadły się pomyślnie.

 6. Trzeźwy poranek w powiecie białostockim

  Dzisiaj od wczesnych godzin porannych białostoccy policjanci skontrolowali ponad 1000 pojazdów poruszających się po terenie gmin Supraśl i Juchnowiec Kościelny. Niestety okazało się, że czworo kierujących wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu.