KMP Białystok

Aktualności

Polecamy

Poradniki

Ruch drogowy

 1. Działania „Elka”

  Wczoraj policjanci białostockiej drogówki kontrolowali samochody nauki jazdy. W sumie mundurowi sprawdzili blisko 20 takich aut. Wszyscy instruktorzy wykazali się odpowiedzialnością. Funkcjonariusze nie stwierdzili żadnych uchybień.

 2. Akcja Prędkość w Białymstoku

  3 zatrzymane prawa jazdy, 15 kierowców ukaranych mandatami - to wynik środowej akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez białostocką drogówkę.

 3. FINAŁ XXIX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POLICJANT RUCHU DROGOWEGO” – ZWYCIĘZCY WYŁONIENI

  Przez 4 dni (20-23.09.2016r.) w Białymstoku rozgrywany był Finał XXIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Walczący o ten zaszczytny tytuł najlepsi w kraju policjanci „drogówki” musieli zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności w 6 konkurencjach, po których zostali wyłonieni zwycięzcy. Indywidualnie i drużynowo tryumfowali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu

 4. Na rzecz bezpieczeństwa na drogach…

  Blisko 350 przebadanych kierowców – to wynik wczorajszej akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku i Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Łapach.

 5. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

  Policjanci z białostockiej drogówki, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, kontynuują działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. W trakcie spotkań z najmłodszymi przekazują im wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w codziennym życiu.

 6. „Prędkość” na białostockich drogach

  Blisko 30 ujawnionych wykroczeń drogowych, w tym 27 kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie prędkości to wynik wczorajszej akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez białostocką drogówkę.