KMP Białystok

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  Mundurowi z białostockiej drogówki przeprowadzili działania ukierunkowane na agresywnie jeżdżących kierowców. Skontrolowano 31 samochodów. 5 właścicieli aut za zły stan techniczny pojazdów straciło dowody rejestracyjne.

 2. „Trzeźwy Poranek” w Białymstoku

  Wczoraj białostoccy policjanci od wczesnych godzin rannych kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się po drogach naszego miasta. Na blisko 350 sprawdzonych na zawartość alkoholu kierujących 4 wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu. Ponadto w 2 przypadkach kierowcy nie mieli prawa jazdy.

 3. Policjanci białostockiej drogówki szkolili nauczycieli z zagadnień ruchu drogowego

  Policjanci białostockiej drogówki współprowadzili szkolenie z zakresu ruchu drogowego. Słuchaczami szkolenia byli nauczyciele sprawdzający umiejętności osób ubiegających się o kartę rowerową.

 4. 2 pijanych kierowców wyeliminowanych z ruchu

  Wczoraj na terenie działania białostockiej komendy miejskiej Policji „wpadło” dwóch kierowców na „podwójnym gazie”. Jeden z nich miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, natomiast drugi ponad promil. Obaj kierujący za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

 5. Białostoccy policjanci na działaniach „Trzeźwy Poranek”

  Policjanci z białostockiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. W przeciągu zaledwie dwóch godzin dzisiejszego ranka funkcjonariusze skontrolowali blisko 300 kierowców. Niestety po raz kolejny nie wszyscy wykazali się odpowiedzialnością. Dwóch z nich wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 6. Kontrole autokarów

  Zbliżają się wakacje. Jak co roku dla policjantów białostockiej drogówki jest to czas wzmożonych kontroli autokarów. Już teraz mundurowi sprawdzają pojazdy, którymi będą podróżować dzieci i młodzież.