KMP Białystok

Aktualności

Polecamy

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.

Ruch drogowy

 1. "Elki" pod kontrolą

  Wczoraj mundurowi z białostockiej drogówki kontrolowali samochody nauki jazdy. W sumie sprawdzili ponad 20 takich aut. Tym razem nieprawidłowości nie stwierdzono. Wszystkie przeprowadzone kontrole wypadły się pomyślnie.

 2. Trzeźwy poranek w powiecie białostockim

  Dzisiaj od wczesnych godzin porannych białostoccy policjanci skontrolowali ponad 1000 pojazdów poruszających się po terenie gmin Supraśl i Juchnowiec Kościelny. Niestety okazało się, że czworo kierujących wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 3. Ciężarówki pod kontrolą

  Wczoraj policjanci z białostockiej drogówki kontrolowali pojazdy ciężarowe poruszające się po drogach powiatu i naszego miasta. Okazało się, że najczęstsze wykroczenie kierowców ciężarówek to przekraczanie dozwolonej prędkości. Na ponad stu skontrolowanych mandaty dostało za ten czyn prawie 20.

 4. Niechronieni uczestnicy ruchu – działania białostockiej drogówki

  Wszyscy wiemy, że będąc zmotoryzowanym uczestnikiem ruchu drogowego musimy zwracać baczną uwagę na wszystkich, którzy poruszają się po drogach, zwłaszcza na niechronionych uczestników ruchu - pieszych. Niestety nie wszyscy piesi wiedzą, że kierowca nie ma szans zatrzymać samochodu, gdy nagle z pobocza na jezdnię wbiega człowiek lub gdy ubrany na szaro idzie po zmroku po drodze.

 5. Poszukujemy świadków wypadku

  Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku szukają świadków wypadku drogowego.

 6. Działania „Bezpieczna gmina”

  Wczoraj policjanci białostockiej drogówki kontrolowali ruch pojazdów na drogach powiatu. Okazało się, że nie wszyscy kierowcy stosowali się do obowiązujących przepisów Prawa o ruchu drogowym. Niestety nie obyło się bez mandatów.