KMP Białystok

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwy czwartek

  Białostoccy policjanci zatrzymali wczoraj dwoje pijanych kierowców, kobietę i mężczyznę. Oboje mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie wsiedli za kierownice swoich pojazdów. Teraz za skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze będą tłumaczyc się przed sądem.

 2. Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł – zatrzymali go policjanci

  Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę, który najpierw uderzył w jadący przed nim pojazd, a następnie nie zatrzymał się i uciekł. Badanie trzeźwości 36-latka wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Okazało się także, że już wcześniej stracił prawo jazdy właśnie za jazdę „na podwójnym gazie”. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

 3. Białostoccy policjanci kontrolowali miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych

  Policjanci białostockiej drogówki sprawdzali, czy na miejscach parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych parkują tylko kierowcy mający do tego uprawnienia. Okazało się, że nie wszyscy postawili tam swoje samochody zgodnie z przepisami.

 4. Z myślą o bezpieczeństwie na drogach

  Wczoraj białostoccy policjanci w ciągu zaledwie kilku godzin skontrolowali blisko 1000 kierowców. Wszyscy kierujący wykazali się odpowiedzialnością i za kierownice wsiedli trzeźwi.

 5. Z myślą o bezpieczeństwie na drogach

  Policjanci z białostockiej drogówki po raz kolejny przeprowadzili działania „Trzeźwy Poranek”. Tylko przez trzy godziny dzisiejszego ranka funkcjonariusze skontrolowali blisko 1800 kierowców. Niestety po raz kolejny nie wszyscy kierowcy wykazali się odpowiedzialnością. Trzech z nich wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu.

 6. Działania trzeźwość

  Wczorajszego popołudnia policjanci białostockiej drogówki kontrolowali trzeźwość kierujących. Tym razem pod lupą mundurowych znaleźli się podróżujący w kierunku Łap. Wśród ponad 150 sprawdzonych osób jedna znajdowała się pod wpływem alkoholu. Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy i stanie przed sądem.