KMP Białystok

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Akcja Prędkość w Białymstoku

  3 zatrzymane prawa jazdy, 15 kierowców ukaranych mandatami - to wynik środowej akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez białostocką drogówkę.

 2. Na rzecz bezpieczeństwa na drogach…

  Blisko 350 przebadanych kierowców – to wynik wczorajszej akcji „Trzeźwy poranek” przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku i Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Łapach.

 3. Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

  Policjanci z białostockiej drogówki, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, kontynuują działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. W trakcie spotkań z najmłodszymi przekazują im wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w codziennym życiu.

 4. „Prędkość” na białostockich drogach

  Blisko 30 ujawnionych wykroczeń drogowych, w tym 27 kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie prędkości to wynik wczorajszej akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez białostocką drogówkę.

 5. Na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym

  Mundurowi z białostockiej drogówki przeprowadzili działania ukierunkowane na agresywnie jeżdżących kierowców. Skontrolowano 31 samochodów. 5 właścicieli aut za zły stan techniczny pojazdów straciło dowody rejestracyjne.

 6. „Trzeźwy Poranek” w Białymstoku

  Wczoraj białostoccy policjanci od wczesnych godzin rannych kontrolowali trzeźwość kierowców poruszających się po drogach naszego miasta. Na blisko 350 sprawdzonych na zawartość alkoholu kierujących 4 wsiadło za kierownicę pod wpływem alkoholu. Ponadto w 2 przypadkach kierowcy nie mieli prawa jazdy.